Publish content from WoodWing Content Station Aurora (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Template
sk: Šablóna

en: Target
sk: Cieľ
