Publish content from WoodWing Content Station Aurora (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Settings
uk: Налаштування

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Template
uk: Шаблон

en: Add template
uk: Додати шаблон

en: Delete template
uk: Вилучити шаблон

en: Templates
uk: Шаблони

en: Target
uk: Ціль

en: target
uk: ціль

en: Edit template
uk: Редагувати шаблон
