Publish content from WoodWing Content Station Aurora (8.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Target
bo: དམིགས་གནས
