Publish content from WoodWing Content Station Aurora (8.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Settings
cs: Nastavení

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Template
cs: Šablona

en: Target
cs: Cíl
