Publish content from WoodWing Content Station Aurora (8.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Settings
fi: Asetukset

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Id
fi: Tunniste

en: Templates
fi: Mallinteet

en: Target
fi: Kohde
