Publish content from WoodWing Content Station Aurora (8.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Settings
gl: Axustes

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Template
gl: Modelo

en: Target
gl: Destino
