Publish content from WoodWing Content Station Aurora (8.x-1.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Settings
ja: 設定

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Id
ja: ID

en: Template
ja: テンプレート

en: Templates
ja: テンプレート

en: Target
ja: ターゲット
