Publish content from WoodWing Content Station Aurora (8.x-1.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Templates
kn: ಮಾದರಿಗಳು

en: Target
kn: ಗುರಿ
