Publish content from WoodWing Content Station Aurora (8.x-1.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Settings
bg: Настройки

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Id
bg: Номер

en: Template
bg: Шаблон

en: Add template
bg: Добавяне на шаблон

en: Delete template
bg: Изтриване на шаблон
