Publish content from WoodWing Content Station Aurora (8.x-1.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Settings
oc: Paramètres

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Template
oc: Modèl

en: Target
oc: Cibla
