Publish content from WoodWing Content Station Aurora (8.x-1.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Template
ca: Plantilla

en: Templates
ca: Plantilles
