Publish content from WoodWing Content Station Aurora (8.x-1.0-alpha5) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Settings
hu: Beállítások

en: URL
hu: Webcím

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Id
hu: Azonosító

en: Template
hu: Sablon

en: Add template
hu: Sablon hozzáadása

en: Templates
hu: Sablonok

en: Brand
hu: Márka

en: Target
hu: Cél

en: Paragraph field
hu: Bekezdésmező
