Publish content from WoodWing Content Station Aurora (8.x-1.0-alpha5) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Content type
lv: Satura veids

en: Delete template
lv: Dzēst veidni

en: Target
lv: Mērķis
