Publish content from WoodWing Content Station Aurora (8.x-1.0-alpha6) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Settings
be: Налады

en: URL
be: Спасылка

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Created
be: Створана

en: Template
be: Шаблон
