Publish content from WoodWing Content Station Aurora (8.x-1.0-alpha6) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Target
el: Στόχος
