Publish content from WoodWing Content Station Aurora (8.x-1.0-alpha6) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Settings
es: Configuración

en: Content type
es: Tipo de contenido

en: Created
es: Creado

en: Template
es: Plantilla

en: Add template
es: Agregar plantilla

en: Delete template
es: Eliminar plantilla

en: Templates
es: Plantillas

en: Brand
es: Marca

en: Target
es: Destino

en: Paragraph field
es: Campo Paragraph
