Publish content from WoodWing Content Station Aurora (8.x-1.0-alpha6) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Settings
hr: Postavke

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Created
hr: Stvoreno

en: Template
hr: Predložak

en: Edit template
hr: Uredi predložak
