Publish content from WoodWing Content Station Aurora (8.x-1.0-alpha6) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Settings
id: Pengaturan

en: Content type
id: Jenis konten

en: Created
id: Dibuat

en: Templates
id: Templat
