Publish content from WoodWing Content Station Aurora (8.x-1.0-alpha6) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Created
pl: Utworzono

en: Template
pl: Szablon

en: Templates
pl: Szablony

en: Brand
pl: Marka

en: Target
pl: Cel

en: Paragraph field
pl: Pole akapitu
