Publish content from WoodWing Content Station Aurora (8.x-1.0-alpha6) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Brand
th: ตราสินค้า

en: Target
th: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.
