Where We Are Finder (2.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Actions
ast: Aiciones

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Page
ast: Páxina

en: Published
ast: Espublizáu

en: Global settings
ast: Preferencies globales

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Configuration
ast: Configuración
