Where We Are Finder (2.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (29 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Actions
tr: Eylemler

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Default
tr: Varsayılan

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Points
tr: Puanlar

en: Page
tr: Sayfa

en: Published
tr: Yayında

en: Global settings
tr: Genel ayarlar

en: Authored by
tr: Yazan

en: Address
tr: Adres

en: Desc
tr: Azalan

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Website
tr: Web sitesi

en: Changed
tr: Değişti

en: Apply
tr: Uygula

en: Telephone
tr: Telefon

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Structure
tr: Yapı

en: Asc
tr: Artan
