Where We Are Finder (2.0.0-beta3) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Default
ar: الافتراضي

en: View
ar: عرض

en: Created
ar: الإنشاء

en: Page
ar: الصفحة

en: Published
ar: منشور

en: Global settings
ar: إعدادات عامة

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Address
ar: العنوان

en: Desc
ar: تنازلي

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Changed
ar: تم التغير

en: Apply
ar: تطبيق

en: Telephone
ar: هاتف

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: - All -
ar: - الكل -

en: Structure
ar: الهيكلية

en: Asc
ar: تصاعدي
