Where We Are Finder (2.0.0-beta3) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Actions
hr: Akcije

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Page
hr: Stranica

en: Published
hr: Objavljeno

en: Global settings
hr: Opće postavke

en: Authored by
hr: Autor

en: Address
hr: Adresa

en: Desc
hr: Silazno

en: Configuration
hr: Postavke

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: About
hr: Opis

en: Structure
hr: Struktura

en: Asc
hr: Uzlazno
