Where We Are Finder (2.0.0-beta3) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Global settings
hy: Գլոբալ պարամետրեր

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Structure
hy: Կառուցվածք
