Where We Are Finder (2.0.0-beta3) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Page
ku: پەڕە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Global settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: About
ku: دەربارە

en: Structure
ku: پێکهاتە
