Where We Are Finder (2.0.0-beta3) - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Global settings
ug: ئومۇمى تەڭشەش

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Address
ug: ئادرېس

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Website
ug: تور بەت

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Structure
ug: بېكەت قۇرۇلمىسى
