Where We Are Finder (2.0.0-beta4) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Structure
bn: গঠন
