Where We Are Finder (2.0.0-beta4) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Actions
jv: Aksi

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Page
jv: Kācā

en: Published
jv: Dipacak

en: Global settings
jv: Sétingan global

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Structure
jv: Struktur

en: Asc
jv: Urut Maju
