Where We Are Finder (2.0.0-beta4) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Page
te: పేజీ

en: Global settings
te: సార్వత్రిక అమరికలు

en: Address
te: చిరునామా

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -

en: Structure
te: నిర్మాణం
