Where We Are Finder (2.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Actions
be: Дзеянні

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: Created
be: Створана

en: Page
be: Старонка

en: Published
be: Апублікавана

en: Global settings
be: Усеагульныя налады

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Configuration
be: Налады

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: About
be: Аб

en: Structure
be: Структура
