Where We Are Finder (2.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Actions
he: פעולות

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Points
he: נקודות

en: Page
he: דף

en: Published
he: מפורסם

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Address
he: כתובת

en: Desc
he: יורד

en: Configuration
he: הגדרות

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Changed
he: השתנה

en: Apply
he: החל

en: Telephone
he: טלפון

en: Offset
he: היסט

en: Radius
he: רדיוס

en: About
he: אודות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Structure
he: מבנה

en: Asc
he: סדר עולה
