Where We Are Finder (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: Created
eu: Sortua

en: Points
eu: Puntuak

en: Page
eu: Orria

en: Global settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Address
eu: Helbidea

en: Desc
eu: Beheraka

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Telephone
eu: Telefonoa

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Structure
eu: Egitura

en: Asc
eu: Goraka
