Where We Are Finder (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Page
fi: Sivu

en: Global settings
fi: Sivuston laajuiset asetukset

en: Address
fi: Osoite

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Apply
fi: Käytä

en: Telephone
fi: Puhelin

en: Created by
fi: Luonut

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Structure
fi: Rakenne

en: Master
fi: Isäntä
