Where We Are Finder (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (23 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Description
hi: उल्लेख

en: Language
hi: भाषा

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: View
hi: देखें

en: Created
hi: निर्मित

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Global settings
hi: वैश्विक सेटिंग्स

en: Address
hi: पता

en: Desc
hi: अवरोही

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Changed
hi: बदल गया

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »

en: Structure
hi: ढांचा
