Where We Are Finder (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Language
ro: Limba

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afișează

en: Created
ro: Creat

en: Points
ro: Puncte

en: Page
ro: Pagina

en: Global settings
ro: Setări generale

en: Address
ro: Adresă

en: Desc
ro: Descendent

en: Configuration
ro: Configurație

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Changed
ro: Schimbat

en: Apply
ro: Aplică

en: Telephone
ro: Telefon

en: Offset
ro: Decalaj

en: Created by
ro: Creat de

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Publishing status
ro: Statusul publicării

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Structure
ro: Structură

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
