Where We Are Finder (8.x-1.0-alpha12) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: View
ur: مشاہدہ کریں
