Where We Are Finder (8.x-1.0-alpha16) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен
