Where We Are Finder (8.x-1.0-alpha19) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon
