Where We Are Finder (8.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: View
oc: Veire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Points
oc: Punts

en: Page
oc: Pagina

en: Global settings
oc: Paramètres globals

en: Address
oc: Adreça

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Sort by
oc: Triar per

en: Website
oc: Site web

en: Changed
oc: Modificat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Structure
oc: Estructura

en: Master
oc: Maître
