Where We Are Finder (8.x-1.0-alpha4) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: Created
az: Yaradıldı

en: Global settings
az: Qlobal parametrlər

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Telephone
az: Telefon

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Structure
az: Struktur
