Where We Are Finder (8.x-1.0-alpha7) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Description
fa: توضیحات

en: Language
fa: زبان

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: View
fa: مشاهده

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Points
fa: امتیازها

en: Global settings
fa: تنظیمات سراسری

en: Address
fa: نشانی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Structure
fa: ساختار
