Where We Are Finder (8.x-1.0-beta6) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: Update
kk: Жанарту

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Page
kk: Бет

en: Global settings
kk: Жалпы теңшелімдер

en: Messages
kk: Хаттар
