Where We Are Finder (8.x-1.0-beta6) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: View
ps: ليد

en: Page
ps: پاڼه

en: Configuration
ps: سازول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -

en: Structure
ps: جوړښت
