Where We Are Finder (8.x-1.0-beta6) - en to uk translation catalogue (54 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Import
uk: Імпортувати

en: Update
uk: Оновити

en: View
uk: Перегляд

en: Teaser
uk: Анонс

en: Total
uk: Всього

en: Imported
uk: Імпортовано

en: Created
uk: Створено

en: Points
uk: Пунктів

en: Page
uk: Сторінка

en: Global settings
uk: Глобальні налаштування

en: N/A
uk: Н/Д

en: Address
uk: Адреса

en: Desc
uk: Спад

en: Store Name
uk: Назва магазину

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Stop
uk: Зупинити

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Website
uk: Веб-сайт

en: Changed
uk: Змінено

en: Apply
uk: Застосувати

en: points
uk: пункти

en: Telephone
uk: Телефон

en: Offset
uk: Зміщення

en: Radius
uk: Радіус

en: Migration
uk: Перенесення...

en: Created by
uk: Створив(ла)

en: point
uk: пункт

en: Import file
uk: Імпортувати файл

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Publishing status
uk: Стан публікації

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Styling
uk: Стиль відображення

en: Structure
uk: Структура

en: Machine Name
uk: Машинна Назва

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Geolocation
uk: Географічне становище

en: Rollback
uk: Відкат

en: Unprocessed
uk: Без обробки

en: Searching
uk: Виконується пошук

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
