WWW Authenticate (1.0.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Message
hr: Poruka

en: Password
hr: Lozinka

en: Active
hr: Aktivno

en: Flush all caches
hr: Isprazni svu priručnu memoriju
