WWW Authenticate (1.0.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Active
lt: Aktyvus

en: Flush all caches
lt: Išvalyti kešą
