WWW Authenticate (1.0.1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Message
ru: Сообщение

en: Password
ru: Пароль

en: Active
ru: Активно

en: Flush all caches
ru: Очистить все кэши
