WWW Authenticate (1.0.2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Message
oc: Messatge

en: Password
oc: Senhal

en: Active
oc: Actiu

en: Flush all caches
oc: Voidar totes los caches
