WWW Authenticate (1.0.4) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Message
es: Mensaje

en: Password
es: Contraseña

en: Active
es: Activo

en: Flush all caches
es: Vaciar todas las cachés
